ДОСЛІДЖЕННЯ ВЗАЄМОДІЇ В СИСТЕМІ Ge<sub>40</sub>(S,Se)<sub>60</sub>+In ТА ДЕЯКІ ВЛАСТИВОСТІ ТОНКОПЛІВКОВИХ СТРУКТУР НА ЇХ ОСНОВІ
DOI:
https://doi.org/10.24144/2415-8038.2007.21.87-91Анотація
Досліджено умови одержання плівкоутворюючих матеріалів на основі сплавів Ge40(S,Se)60 Вперше методом диференціально-термічного аналізу в режимах нагрівання-охолодження досліджено взаємодію в системі даних сплавів і модифікатора (In). Розроблено методику одержання та визначено механізми формування модифікованих градієнтних тонкоплівкових структур на основі систем Ge-(S,Se)+In, напилених у вакуумі.Посилання
Виноградова Г.З. Стеклообразование и фазовые равновесия в халькогенидных системах германий-сера (селен) (Москва, Наука,1984).
Cervinka L., Hruby A. Proc.V Int. Conf. Аmorphous and Liquid Semiconductors (Garmisch–Partenkirchen-London, 1974), V.1, p.431.
Миголинец И.М., Сичка М.Ю. Физика и химия стекла., 5, 287 (1979).
Nanoscope. Command reference manual (Digital Instruments, Santa Barbara, 1999).
Lucovsky G., Gallener E.L. J. Non-Cryst. Sol. 35-36, 1209 (1980).
Philips J.C. Phys. Stat. Sol. (b) 101, .473 (1980).
Забашта Л А. Дослідження оптичних властивостей структур напівпровідник-поверхнева фаза методом багатокутової еліпсометрії. Автореферат дис. канд. ф.-м.н. (Суми, 1996).
Шайкевич И.А., Дрозд П.И., Поперенко Л.В., Зав. лаб. в.7, 35 (1985).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2007 Науковий вісник Ужгородського університету. Серія Фізика
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).