Збудження електронним ударом молекул аденіну, тиміну та урацилу у газовій фазі
DOI:
https://doi.org/10.24144/2415-8038.2011.29.184-188Ключові слова:
Електрон, Молекула, ЗбудженняАнотація
У статті представлено результати зі збудження молекул аденіну, тиміну та урацилу повільними електронами. З використанням паронаповненої комірки виміряно спектри випромінювання молекул в області спектру 270—500 нм та оптичні функції збудження найбільш інтенсивних смуг випромінювання від порогу збудження до енергії 120 еВ.Посилання
.Erdevdy N.M, Shpenik O.B. and Vukstich V.S. Precision measurements of optical excitation function for the mercury atom // Opt. Spectrosc. – 2003. – 95(4). – Р. 529.
Shpenik O.B., Erdevdy N.M., Vukstich V.S. Electron excitation of mercury atom spectral lines at meV resolution // Radiation Physics and Chemistry. –
– V.68. – P.281.
Скубенич В.В., Запесочный И.П. Возбуждение двухатомных молекул при столкновениях с моноэнергетическими электронами // Химия высокихэнергий. – 1975. – Т.9. – №5. – C. 387.
Коваль А.Т., Коппе В.Т., Фогель Я.М. Спектры испускания разрежённых молекулярных газов, возбуждённых быстрыми электронами // Космические исследования. – 1996. – Т.IV. –
Вып.1. – C. 74.
Коппе В.Т., Данилевский Н.П. и Коваль А.Г. Изучение возбуждения молекулы N2O электронным ударом // Опт. и спектр. – 1975. – Т.39. – C. 798.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Науковий вісник Ужгородського університету. Серія Фізика
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).