АНАЛОГОВА СИСТЕМА АВТОМАТИЗОВАНОГО УПРАВЛІННЯ ЛІНІЙНОГО ПРИСКОРЮВАЧА ЕЛЕКТРОНІВ
DOI:
https://doi.org/10.24144/2415-8038.2013.33.96-99Ключові слова:
Лінійний прискорювач електронів, Аналогова автоматизована система управлінняАнотація
Описано систему автоматизації управління джерелом НВЧ енергії лінійного прискорювача типу «Електроніка», побудовану за оригінальною структурою автоматичного аналогового регулювання.Посилання
Кочегуров В.А., Саблин Н.И. Вопросы надежности эксплуатируемых ускорителей заряженных частиц // Тр. НИИЯФ, электроники и автоматизации. – 1976. – Вып.1. – С. 19.
Ускоритель «Электроника». Проспект ЦНИТИ «Электроника». – М., 1989. – 4 с.
Сахно В.И., Вишневський И.Н., Зелинский А.Г., Сахно А.В., Томчай С.П. Радиационная установка с ускорителем электронов ИЯИ НАН Украины // Атомная энергия. – 2003. – Т.94. – Вып.2. – февраль. – С. 163-166.
Лебедев А.Н., Шальнов А.В. Основы физики и техники ускорителей. М.: Энергоатомиздат, 1983. – 200 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
2013-07-04
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Авторське право (c) 2013 Науковий вісник Ужгородського університету. Серія Фізика
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).