Використання різних типів відбивачів у довгомірних детекторах для покращення позиційної чутливості
DOI:
https://doi.org/10.24144/2415-8038.2011.29.270-274Ключові слова:
Mетод Монте-Карло, Cцинтиляційні детекториАнотація
Методом Монте-Карло з використанням програмного коду DETECT 2000 досліджувалася робота детектора на основі кристала CsI(Tl), в якому збір світла відбувався двома фотодіодами, розміщеними на торцях. Розглядалося використання дзеркального, дифузного відбивачів, а також комбіноване використання обох типів відбивачів. Показано, що при використанні одного типу відбивачів неможливо відновити координату сцинциляціїПосилання
Физика визуализации изображений в
медицине, Под ред. С. Уэбба (Мир,
Москва, 1991).
А.С. Раевский, А.В. Демин,
О.И.Паскевич, Применение гамма –
камеры «ОФЭКТ – 2» при диагностике
костных метастазов, Науковий вісник
Ужгородського університету. Серія
Фізика. 24, 160 (2009).
Сцинтилляционные материалы. Инже-
нерия, устройства, применения, Под ред.
Б.В. Гринева (ИСМА, Харьков, 2009).
C. Moisan, F. Cayouet and G. McDonald,
DETECT2000. A Program for Modeling
Optical Properties of
Scintillators(Canada,2000).
M. Janecek, William W. Moses, Optical
Reflectance Measurements for Commonly
Used Reflectors , IEEE Trans.Nucl. Sci.,
no. 4, 55( Aug. 2008).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Науковий вісник Ужгородського університету. Серія Фізика
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).