Моніторинг параметрів мікротрона М-30
DOI:
https://doi.org/10.24144/2415-8038.2009.24.150-154Анотація
Створено імітаційну модель монітора параметрів мікротрона М-30, що дозволяє проводити моніторинг та контроль його блоків та обробку статистичних параметрів. Розроблено схему спряження з функціональними блоками мікротрона М-30 з використанням модулів АЦП WAD-AIK-BUS. Також реалізовано графічний інтерфейс та бізнес-логіку монітора параметрів. Програмна частина містить сукупність графічних панелей, які в реальному часі відображають значення параметрів мікротрона М-30 або функції від декількох параметрів. Використовувалася мова програмування Java (версія JDK 1.6). Також було використано такі технології та розробки як Swing, Java Communications API. JFreeChart. JUnit. Log4j і Spring Framework.
Посилання
Серия модулей У СО WAD-...-BUS. WAD-...-USB: Техническое описание WAD-AIK-BUS (USB) (Четырехканальный модуль аналогового ввода с по-канальной гальванической развязкой входных каналов и интерфейсом USB или RS-485, предназначенный для построения распределенных систем сбора данных). - К., 2006. - 24 с.
Erich G., Helm R., Johnson R., and Vlissides J. (1995). Design Patterns: Elements of Reusable Object-Oriented Software. Addison-Wesley. ISBN 0-201- 63361-2.
Хорстманн К. С., Корнелл Г. Библиотека профессионала. Java 2. Том 1. Основы.: Пер. с англ. - М.: Издательский дом «Вильямс», 2004. - 848 с.: ил. - Парал. тит. англ.
Техническое описание модуля VAD-R232/USB/RS485-ВUS (Преобразователя интерфейсов с гальванической развязкой, предназначенного для построения распределенных систем сбора данных). - К., 2006. - 6 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2009 Науковий вісник Ужгородського університету. Серія Фізика

Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).