Застосування гама-камери «ОФЕКТ-2» при діагностиці кісткових метастазів
DOI:
https://doi.org/10.24144/2415-8038.2009.24.160-165Анотація
Наведено інформацію про принципи радіонуклідної діагностики та історії виробництва вітчизняних однофотонних електронних комп'ютерних томографів (ОФЕКТ). Дана коротка інформація про дводетекторний цифровий томограф «ОФЕКТ-2», який розроблено в Інституті сцинтиляційних матеріалів НАН України. Вказано основні апаратні і технічні можливості даного приладу. Наведено зразки медичних зображень, отриманих при попередньому медичному тестуванні системи в Інституті медичної радіології.
Посилання
Физика визуализации изображений в медицине: В 2-х томах. T. 1 : Пер. с англ./Под ред. С. Уэбба. - М: Мир. 1991.
Н.О Anger, Scintillation camera with multichannel collimators, Joum. Of Nucl. Medicine, 1964 vol. 5, p. 515-531.
M.J. Weber, Inorganic scintillation: today and tomoroow, J. Lumin., 2002 vol. 100, p. 35-35.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2009 Науковий вісник Ужгородського університету. Серія Фізика
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).