Збудження спектральних ліній цинку в області 120-360 нм при електронно-атомних зіткненнях
DOI:
https://doi.org/10.24144/2415-8038.1997.1.29-30Анотація
Збудження спектральних ліній Zn досліджували вперше за довжиною хвилі 120-200 нм методом електронно-атомного зіткнення. Функції збудження вимірювали для спектральних ліній Zn I, Zn II, Zn III та Zn IV, використовуючи електрони з енергією від порога до 300 еВ. Виявлено нові лінії Zn, які раніше не згадувалися в літературі.
Посилання
Намиока Т. Космическая астрофизика. М.: ИЛ, 1962.
Moor С.Е. Atomic energy levels / Circular of the NBS 1952. V.l-3.
Стриганов A.P., Свентицкий И.С. Таблицы спектральных линий. М.:Атомиздат, 1966.
Зайдель А.И. и др. Таблицы спектральных линий. М.: Наука, 1977.
Пенкин Н.П., Нитюрева А.А., Шенсерина Е.Р. /Опт. и спектр., 1972. Т.ЗЗ. Вып.6. С.1028.
Алджубури Х.И., Сомкида М.-Т.И., Шимон Л.Л. /Тезисы доклада 9-ой Всесоюзной конференции ВУФ 91. Томск, 1991, С.202.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 1997 Науковий вісник Ужгородського університету. Серія Фізика
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).