Принципи побудови НВЧ-генератора і системи діагностики фазочастотних параметрів систем ЛПЕ
DOI:
https://doi.org/10.24144/2415-8038.2009.24.197-201Анотація
В роботі розглядається принципи побудови моделі СВЧ-генератора і системи діагностики фазочастотних параметрів прискорюють структур. Сформульовано основні вимоги до пропонованої системи, окреслено коло застосовності, виявлені головні переваги даного схемного рішення. Проведено порівняльний аналіз з подібними системами на інших прискорювальних комплексах. Запропоновано використовувати в якості логічних елементів високоточні і швидкісні напівпровідникові елементи і управління за допомогою ПК.
Посилання
Baptiste K. RF power detector/monitor upgrade for the 500MHZ system at the ALS LBNL, Berkeley, CA, 94720 USA
Linac C.C.Lo, Taylor B. and Lancaster H., Low Power RF System For The ALS Accelerator and fusion Research Division, Lawrence Berkeley Laboratory University of California, Berkeley, CA 94720
http://www.analog.com/en/clock-andtiing/pllsynthesizersvcos/adf4350/products/product.html
http://www.analog.com/en/rfifcomponents/direct-digital-synthesisdds/ad9854/products/product.html
http://www.analog.com/static/imported-files/data_sheets/ADF4106.pdf
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2009 Науковий вісник Ужгородського університету. Серія Фізика
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).