ВИКОРИСТАННЯ ФОТОПЕРЕТВОРЮВАЧІВ ЕЛЕКТРИЧНОГО СТРУМУ
DOI:
https://doi.org/10.24144/2415-8038.2002.11.53-55Ключові слова:
Фотоперетворювач, Електричний струмАнотація
Поданий аналіз ефективності фотоелектричного перетворення прямого сонячного випромінювання в напівпровідниковому кремнію з р-п-псрсходом. Розглянуто приклад практичної реалізації та приведені розрахункові параметри фотоелектричного перетворювачу сонячної енергії.
Посилання
Рывкин С.С. Фотоэлектрические явле¬ния в полупроводниках. - Москва: Физматгиз, 1963.- 494 с.
Васильєв А.М., Ландсман А.П. Полу¬проводниковые фотопреобразователи. - Москва: Сов. Радио, 1971.- 248 с.
Алферов Ж.И. Фотоэлектрическая энергетика //Будущее науки. - Москва: Знание, 1978.-С 92-101.
Тарниковский Б.В. Подбор емкости аккумуляторов для регулирования не¬равномерной выработки энергии сол¬нечными установками// Теплоэнер¬гетика. - Вып.2. - Москва: Изд-во АН СССР, 1960
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2018 Науковий вісник Ужгородського університету. Серія Фізика
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).