ПРО ЕФЕКТИВНІСТЬ ІОНІЗАЦІЇ ПЛАЗМИ ЛАЗЕРНО-СТИМУЛЬОВАНИМ ЕЛЕКТРОННИМ ПУЧКОМ
DOI:
https://doi.org/10.24144/2415-8038.2000.6.155-163Ключові слова:
Іонізація плазми, Електронний пучокАнотація
Проведені дослідження іонізації плазми лазерно-стимульованим електронним пучком, який створювався фотоелектронним емітером, лазерним термокатодом, лазерно-плазмовим катодом.Посилання
Вайнштейн Л.А., Собельман И.И., Юков Е.А. Сечения возбуждения атомов и ионов электронами // Москва. - 1973. - Наука.
Гапонов В.И. Электроника. Часть 1 // Физические основы. - Физматгиз. - Москва. - 1960. - 516с.
Опачко І.І., Шимон Л.Л., Хом'як Б.Я. Динаміка іонної емісії при резонансному і иерезонансному поглинанні лазерного випромінювання плазмою на поверхні твердого тіла // Журнал фізичних досліджень. - 1996. - т. 1. - №1. - с.46-51.
Физические величины. Справочник под ред. И.С.Григорьева, Е.З.Мейлихова. - Москва. - Энергоатомиздат. - 1991. - с.1232.
Дьюли У. в кн. Лазерная технология и анализ материалов // Москва. - «Мир». - 1986. -С.502.
Добрецов Л.Н., Гомоюнова М.В. В кн. Эмиссионная электроника. - Москва. - «Наука». - 1966. - с.564.
Гаврилюк А.П., Шапарев Н.Я. Резонансный оптический разряд на поверхности металла. Аналитическая модель // ЖТФ. - 1993. - т.63. - в.6. - е.1-9.
Гаврилюк А.П., Шапарев Н.Я., Якубайлик О.Э. Оборазование плазмы при взаимодействии резонансного лазерного излучения с поверхностью. I.Алюминий // Квантовая электроника. 1993. - т.20. - №8. - с.828-832.
Hutt K.W. and Wallach E.R. Laser initiated electron avalanches observed in a laser microprobe mass spectrometer // J.Appl. Phys. - 1989. - No66(5). - pp. 127¬130.
Королев Ю.Д., Месяц Г. A. Автоэмиссионные и взрывные процессы в газовом разряде // Изд. «Наука». - Новосибирск. - 1982. - с.256.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2000 Науковий вісник Ужгородського університету. Серія Фізика
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).