Застосування диференціального термомагнітного аналізу для дослідження аморфних сплавів на основі заліза
DOI:
https://doi.org/10.24144/2415-8038.2001.10.39-42Анотація
Розвинена методика диференціального термомагнітного аналізу магнітних властивостей аморфних сплавів на основі заліза. Досліджено зміни намагніченості при нагріванні тонких аморфних стрічок сплаву Fe80В20. Запропоновано метод розрахунку реєстрованих диференціальним способом магнітних ефектів. Досліджено процес кристалізації і визначені магнітні властивості аморфного Металу Fe80В20.
Посилання
С.В.Вонсовский. Магнетизм (Наука, Москва. 1971).
М.В.Белоус, В.Т.Черспин, М.А.Васильев, Превращения при отпуске стачи (Металлургия, Москва. 1973).
Р.Бозорт, Ферромагнетизм (Иностранная литература, Москва. 1956).
Физическое металловедение, под ред. Р.У.Кана, П. Хаазена (Металлургия, Москва. 1987).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2001 Науковий вісник Ужгородського університету. Серія Фізика
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).