ЗАВІДУВАЧУ КАФЕДРИ ЯДЕРНОЇ ФІЗИКИ, ПРОФЕСОРУ ІВАНОВІ ВАСИЛЬОВИЧУ ХІМІЧУ – 65
DOI:
https://doi.org/10.24144/2415-8038.2000.6.269-270Ключові слова:
Ядерна фізика, Наукова роботаАнотація
Народився Іван Васильович 25 червня 1935 р. в м. Іршаві. У сім’ї його батьків Василя Івановича та Марії Михайлівни виховувалися ще двоє дітей: Маруся та Юрко. В перший клас Іршавської народної школи поступив в 1941 році, після закінчення якої навчався спочатку в Іршавській семирічній, а в 1952 році успішно закінчив Іршавську середню школу. Відтак Хіміч І.В. стає студентом фізико-математичного факультету УжДУ, який успішно закінчив у 1958 р. У 1958 році за направленням йде працювати вчителем фізики і математики у Білківську середню школу. Невдовзі його зараховують на посаду асистента кафедри теоретичної фізики у рідному університеті. По закінченні у 1963 р. аспірантури при кафедрі теоретичної фізики УжДУ вся подальша педагогічна і науково-дослідна робота Івана Васильовича проходить на цій же кафедрі, аз 1971 по 1976 pp. він працює її завідуючим. Цей відрізок його життєвого і творчого шляху - найбільш плідний в науковій роботі молодого вченого.##submission.downloads##
Опубліковано
2000-03-31
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Авторське право (c) 2000 Науковий вісник Ужгородського університету. Серія Фізика
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).