ДОЦЕНТУ МІЦІ ВОЛОДИМИРУ МИХАЙЛОВИЧУ – 50
DOI:
https://doi.org/10.24144/2415-8038.2000.6.271Ключові слова:
Фізика, Наукова роботаАнотація
Володимир Михайлович Міца поступив на перший курс радіофізичного відділення фізичного факультету в 1967 році після закінчення із золотою медаллю Мукачівської СШ № 5 і вже маючи в своєму активі закінчені курси телемайстрів і телемеханіків . Настирливість знань, цілеспрямованість привели його вже на першому курсі до активної роботи в науковому студентському гуртку. Навіть після закінчення навчання з червоним дипломом і направленням на службу в армію, він не покидає наукової роботи і складає всі кандидатські іспити. Старший лейтенант запасу в серпні місяці 1974 року зараховується старшим інженером науково-дослідного сектору УжДУ, а з 15 листопада - стає аспірантом, майже два роки працює молодшим, а далі старшим науковим співробітником університету. В травні 1980 року в Інституті прикладної фізики АН Молдови захищає дисертацію, виконану під керівництвом проф. Довгошея М.І., в 1983 році отримує вчене звання ст.н.с, а в 1989 - доцента. Його робота була піонерською в галузі фундаментальних структурно- спектральних досліджень структуроутворення в складних неупорядкованих низькорозмірних системах при переходах з об’ємного в квазідвохмірний стан (скло-плівка). Важливим прикладним аспектом цієї роботи , захищену авторським свідоцтвом , стали променевостійкі оптичні покриття на основі складних некристалічних напівпровідників для потужних лазерів.##submission.downloads##
Опубліковано
2000-03-31
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Авторське право (c) 2000 Науковий вісник Ужгородського університету. Серія Фізика
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).