Дослідження тліючого розряду над поверхнею дистильованої води
DOI:
https://doi.org/10.24144/2415-8038.2012.32.82-88Ключові слова:
Розряд, Дистильована вода, Спектри випромінюванняАнотація
Представлено результати дослідження емісійних характеристик розрядної плазми над поверхнею дистильованої води. Наведено світлини розряду при різних міжелектродних проміжках та рівнях води у кюветі і спектри випромінювання розряду.Посилання
Энциклопедия низкотемпературной плазмы. Под ред В.Е. Фортова.
Москва. Наука. – 2000. – 633 с.
Гайсин А.Ф., Абдуллин И.Ш., Гайсин Ф.М. Струйный многоканальный
разряд с электролитическими электродами в процессах обработки твердых тел. – Казань: Изд-во Каз. гос. техн. ун-та. – 2006. – 446 с.
Eliasson B., Kogelschatz U. Non– equilibrium volume plasma chemical
processing // IEEE Trans. on Plasma Science.- 1991.– V. 19, N. 6. P. 1063– 1077.
Гайсин М.Ф., Сон Э.Е. Электрофизические процессы в разрядах с твердыми и жидкими электродами. Свердловск: Изд. Урал ун-та. – 1989. – 432 с.
Пирс Р., Гейдон А. Отождествление молекулярных спектров. Изд.
иностранной литературы. Москва.- 1949. – 248 c.
Кесслер Ю.М., Петренко В.Е., Ляшенко А.К. Вода: структура,
состояние, сольватация. – М.: Наука, 2003. – 404 с.
Соскида М.-Т.І. Дослідження випромінювання постійного розряду над
поверхнею води // Науковий Вісник Ужгор. ун-ту. Серія Фізика. Випуск 16. – 2004. – С. 54-58.
Bruggeman P., Liu J., Degroote J., Kong M.G., Vierendeels J., Leys C. Dc
excited glow discharges in atmospheric pressure air in pin-to-water electrode systems // J. Phys. D: Appl. Phys. 41.– 2008. – 215201 (11pp).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2012 Науковий вісник Ужгородського університету. Серія Фізика
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).