Структура ближнього порядку у склах системи Sb<sub>2</sub>S<sub>3</sub> – SbI<sub>3</sub>
DOI:
https://doi.org/10.24144/2415-8038.2000.7.58-62Анотація
Методами довгохвильової ІЧ- та КР-спектроскошх і дифракції рентгенівських променів досліджена структура ближнього порядку стекол системи Sb2S3 – SbI3. Визначені вади зв’язків, основні структурні одиниці і обчислені структурні параметри. Запропонована модель „квазіевтектичної” будови стекол.
Посилання
В.М. Рубиш, В.А. Стефанович, П.П. Штец идр.,ЖПС, 52, 53 (1990).
И.Д. Туряниця, Л.К. Водопьянов, В.М. Рубиш и др., ЖПС, 44, 798 (1986).
Ю.Г. Полтавцев. Структура полупроводниковых сплавов, Металлургия, Москва, (1984), 176.
Л И. Миркин. Справочник по рентгено-структурному анализу поликристаллов, Физматгиз, Москва, (1961), 863.
И.Д. Туряница, Т.Н. Мельниченко, В.М. Рубиш и др., В сб.: Метрологическое обеспечение производства и контрольно -измерительная техника, Ужгород, №6, 92, (1988).
В.М. Рубиш, П.П. Штец, В.А. Стефанович и др. В сб.: Структура, физико-химические свойства и применение некристаллических полупроводников, Ужгород, 1, 79, (1989).
Б.А. Поповкин, В.А. Трифонов, В.А. Ляховицкая и др., Докл. АН СССР, 215, 603,(1974).
И.Д. Туряница, Т.Н. Мельниченко, П.П. Штец и др., Неорганические материалы, 22, 2047, (1986).
И.Д. Туряница, А.А. Горват, В.М. Рубиш и др., ФТТ, 27, 934, (1985).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2000 Науковий вісник Ужгородського університету. Серія Фізика
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).