Оптимізація роботи з елементами групи підстановок в обчислювальних системах
DOI:
https://doi.org/10.24144/2415-8038.2001.10.115-118Анотація
Розглянуто питання оптимізації роботи з елементами групи підстановок в обчислювальних системах. Обговорюється аспект швидкодії при алгебраїчних операціях з підстановками, а також стиснення даних (підстановок) при збереженні в пам’яті і при передачі в мережі.Посилання
Ф.Г.Ващук, Введение в проблему информационно-структурного моделирования процесса иследования и системы формирования психосоциальной сферы (Хозрасчетный редакционноиздательский отдел Комитета по делам печати и информации Закарпатского облисполкома, Ужгород, 1995).
М.О.Нямещук, в: Автоматика-2000, Міжнародна конференція з автоматичного управління, Львів, 11-15 вересня 2000 р., Праці в 7 томах, Том 7, (Державний НД1 інформаційної інфраструктури, Львів, 2000), с. 132— 135.
##submission.downloads##
Опубліковано
2001-12-31
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Авторське право (c) 2001 Науковий вісник Ужгородського університету. Серія Фізика
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).