Надвисоковакуумний електрон-фотонний спектрометр
DOI:
https://doi.org/10.24144/2415-8038.2001.10.191-194Анотація
Створено електрон-фотонний спектрометр на баті надвисоковакуумної установки УС-У-4. Він дат. можливість досліджувати характеристики оптичного випромінювання (спектральні, кутові, енергетичні), яке виникає при бомбардуванні поверхні твердих тіл електронами. Електрон-фотонний спектрометр оснащений спектральною технікою для дослідження в діапазоні 200-800 нм. Електронна гармата забезпечує бомбардування твердого тіла монокінетичним і стабільним пучком електронів малих і середніх енергій (10 1000 сВ). Передбачено можливість очистки досліджуваного зразка безпосередньо перед вимірами шляхом їх прогрівання до температури ~1000°С і послідуючою десорбцією високоенергетичними електронами.
Посилання
В.Т.Черепин, М.А.Васильев, Методы и приборы для анализа поверхности материалов, (Наукова думка, Киев, 1982).
Abstracts 19-th international Conference on Atomic Collisions in Solids, Université Paris Sud, Orsay France (Paris, 2001).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2001 Науковий вісник Ужгородського університету. Серія Фізика
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).