Аналіз динамічних матриць складних кристалів типу AuCu<sub>3</sub>
DOI:
https://doi.org/10.24144/2415-8038.1999.5.216-220Ключові слова:
Аналіз, матриця, кристал, динамікаАнотація
Динамічна матриця складних кристалів визначається симетрією, композиційною будовою елементарної комірки та характером моделей силових постійних. В роботі проаналізовані структури динамічних матриць кристалів типу AuCu3 у традиційному і в надпросторовому підходах. Проведені модельні розрахунки закону дисперсії для даного кристалу. Знайдені аналітичні розв'язки повздовжніх Мод коливань для деяких високосиметричних напрямків.Посилання
De Wolff Р.М., Janssen T., Janner A. Acta Cryst., A37, 625 (1981).
И.И. Небола, А.Ф. Иваняс, В.Я. Киндрат, ФТТ, 35, 1852. (1993).
А.Г. Хачатурян. Теория фазовых превращений и структура твердых растворов, М.: Наука, 1974, 384 с.
J.L.Watten, Rev.Modem Phys., 40, 38, 1968.
Е.П.Булеца, О.Ф.Іваняс, І.Небола, Вісник Ужгородського Університету. Серія Фізика №4 1999, с.83.
##submission.downloads##
Опубліковано
1999-12-31
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Авторське право (c) 1999 Науковий вісник Ужгородського університету. Серія Фізика
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).