УСТАНОВКА ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ ФОТОІНДУКОВАНИХ ЗМІН.
DOI:
https://doi.org/10.24144/2415-8038.2002.11.161-163Ключові слова:
Оптоелектроніка, Фотоіндуковані зміниАнотація
Пошук нових світлочутливих матеріалів для потреб оптоелектроніки, пов’язаний з вивченням кінетики фото- індукованих змін, потребує створення виносних оптичних камер, в яких досліджувані об’єкти, встановлені на шляху каліброваного зондуючого оптичного променя, піддаються додатковій засвітці.Посилання
Спектрофотометр СФ-26. Технічний опис та інструкція по експлуатації С-20, 1983р.
Баторі-Тарці З.І., Корпош 01., Фро¬лова Н.П., Шершун Ю.Д. Одержання плівкових структур фотохромного матеріалу на основі бактеріородопенну. ТІ У 02070832.008-97.
Бандровська І КБаторі -Тарні 31., Корпоїл О.І,, Фролова Н.П. Модифікація кінетики фотони клу бактеріородопенну //Український фізичний журнал - 2001, т. 46, №2, с-161-164.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Науковий вісник Ужгородського університету. Серія Фізика
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).