Нові катоди для літієвих елементів на основі CuPbBiSe<sub>3</sub>
DOI:
https://doi.org/10.24144/2415-8038.2005.17.48-51Анотація
Представлено результати дослідження CuPbBiSe, як активної катодної речовини елементів на 1,5 В з літієвим анодом. Дія джерел живлення типорозмір)' „2325" з використанням 1 М LiBF4 в ɣ-бутиролактоні як електроліт)' визначено параметри при неперервному розряді струмами різної густини. Отримані високі значення питомої об’ємної енергії (понад 500 Вт год/дм3) свідчать про реальні практичні перспективи вивченої електрохімічної системи. Аналізується механізм струмо творчої реакції.
Посилання
И. А. Кедринский, В. Е. Дмитренко, И. И. Грудянов, Литиевые источники тока (Энергоатомиздат, Москва. 1992).
А.Скундин, Е. Нижниковский, Электронные компоненты, № 4, 27 (2001).
Т.Кромптон, Первичные источники тока (Мир. Москва. 1986).
В.Н.Варыпаев. М.А.Дасоян. В.А.Никольский. Химические источники тока (Высшая школа, Москва, 1990).
Д. Ковалюк, І. В Мінтянський, П. І. Савикький та ін., Гальванічний елемент. Патент України Л«46137 С2 (2002).
А.В.Заслонкін, З.Д.Ковалюк. І.В.Мінтянський та ін.. Літі» вий елемент. Патент У країни №45130 А (2002).
А.В.Заслонкін, З.Д.Ковалюк. І.В.Мінтянський та ін, Наук, вісник Чернівецькою університету. Фізика. Електроніка, 86,92 (2000).
А.В.Заслонкін. З.Д.Ковалюк, І.В.Мінтянський та ін. Вісник Львівською університету. Серія хімічна. 42, 126 (2002).
С.В.Гаврилюк, Автореферат, дис. канд. фіз.-мат. наук (ЧНУ. Чернівці, 2004).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Науковий вісник Ужгородського університету. Серія Фізика
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).