Термостати електричні сухоповітряні
DOI:
https://doi.org/10.24144/2415-8038.2010.27.126-130Ключові слова:
Термостат сухоповітряний, Штучне охолодження, Термоелектричні перетворювачіАнотація
В статті розглянуто термостати електричні сухоповітряні зі штучним охолодженням робочої камери, на які одержано патенти України. Термостати можуть бути використані в медико-біологічних, санітарно-епідеміологічних та фізико-хімічних дослідженнях, а також можуть мати технічні застосування.
Посилання
Термостат электрический суховоздуш¬ный ТС-80М-2. Паспорт ТМ2. 998. 007 ПС. Одесса, Облполиграфиздат, 1990.
Мельник В.С., Мельник М.В. Термостат електричний сухоповітряний. Патент України на винахід №41685, бюл. №12, 15.12.2003.
Мельник В.С., Мельник М.В. Термо¬стат електричний сухоповітряний. Де¬кла¬ра¬ційний патент України на винахід №51143А, бюл. №11, 15.11.2002.
Алексеенко А.Г., Коломбет Е.А., Стародуб Г.И. Применение прецизион¬ных аналоговых микросхем. – М.: Радио и связь, 1985. – 256 с.
Шило В.Л. Популярные цифровые микросхемы: Справочник. – М.: Металлургия, 1988. – 352 с.
Анатычук Л.И. Термоэлектричество, Т.2 – Киев, Черновцы, 2003. – 376 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Науковий вісник Ужгородського університету. Серія Фізика
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).