Фізичні властивості полімерів як твердотільних трекових детекторів ядерних частинок
DOI:
https://doi.org/10.24144/2415-8038.2005.17.153-158Анотація
Представлено результати експериментальних досліджень фізичних властивостей полімерів поліалільдигліколькарбонату (ПАДК) та поліепоксипропілкарбазолу (ПЕПК), опромінених альфа-частинками Локальні характеристики треків вивчалися за допомогою методів електро люмінесцентного аналізу. З цією метою знімалися спектри поглинання, фосфоресценції та флюоресценції. Полімери досліджувались у вигляді розчинів у толуолі та діоксані, тонких пластинок та плівок, отриманих шляхом випаровування розчинів. Запропоновано способи подальших експериментальних досліджень фізичних властивостей ПЕПК та ПАДК для застосування їх в ідентифікації типу частинок ядерного випромінювання.
Посилання
R. В. Fox, T. R. Price, R. P. Cozzens, J. R. McDonald, J. Chem. Phys. 57, 534 (1972).
Г.И. Лашков, В.Л. Ермолаев, Опт. и спектр. 22, 848 (1967).
W. Liptay, W. Eberlein, Н. Weidenberg, О. Elflein, Вег. Bunsenges. Physik. Chem. 71,548 (1967).
A.H. Файдыш, B.H. Ящук, В.Я. Починок, Л.Н. Федорова, УФЖ 21, 1528 (1976).
М.В. Алфимов, Ю.Б. Шекк, Химия высоких энергий 1,235, (1967).
J. Sanetra, S. Niziol, J. Pielichowski, Abstr. 5th InL Conf. on Frontiers of Polymers and Advanced Materials (Poznan, Poland, 1999).-P. 117.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2005 Науковий вісник Ужгородського університету. Серія Фізика
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).