Членство України у Світовій організації торгівлі
Ключові слова:
Вступ України до СОТ, Робоча група з розгляду заявки України про вступ до СОТ, законодавство, двосторонні угоди про доступ до ринків, сільське господарство, промислова політика, пов’язані з торгівлею інвестиційні заходи (ТРІМ), технічні бар’єри у торгівліАнотація
СОТ є багатосторонньою організацією, яка прагне до встановлення зовнішньоторговельних відносин, що регулюються законами, а не правом сильного. Вона має систему контрактних правил і зобов’язань, що контролюються і втілюються на багатосторонній основі. Вступ України до СОТ позначений помітними досягненнями в галузях законодавства і двосторонніх угод із країнами–Членами стосовно доступу до ринків. Питання, що потребують свого рішення для вступу України, включають сільське господарство, промислову політику, пов’язані з торгівлею інвестиційні заходи (ТРІМ), технічні бар’єри у торгівлі (ТБТ), санітарні та фітосанітарні заходи (СФЗ), а також питання інтелектуальної власності. Реалізація цього процесу залежить тільки від зусиль України; цей процес просувається, і існують сподівання на те, що його завершення буде успішним.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Серджіо Маркі
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).