Методологічні засади порядку оціню вання обсягу інвестиційних надходжень від недержавних пенсійних фондів в економіку України
Ключові слова:
Пенсійний фонд, недержавний пенсійний фонд, пенсійні внески, інвестиційний потенціал, фінансові інве стиції, дохідність інвестиційного портфеля, методика здійснення прогнозу обсягу інвестиційних надходжень від недержавних пенсійних фондів в економікуАнотація
У статті досліджено процеси формування інвестицій них ресурсів недержавних пенсійних фондів в умовах сучасно го розвитку України з урахуванням вимог до їх формування, визначених спеціальними актами законодавства. На основі аналізу факторів, які впливатимуть найближчим часом на при йняття рішень щодо здійснення внесків до недержавних пен сійних фондів різними категоріями вкладників, розроблено порядок оцінювання обсягу інвестиційних надходжень від не державних пенсійних фондів в економіку та запропоновано Ме тодику здійснення довгострокового та короткострокового про гнозів обсягу інвестиційних надходжень від недержавних пенсійних фондів в економіку України.Посилання
Закон України «Про недержавне пенсійне забезпечен ня». 2. Закон України «Про загальнообов’язкове державне пе нсійне страхування».
Закон України «Про оподаткування прибутку підпри ємств».
Закон України «Про податок на доходи фізичних осіб»
Розпорядження Державної комісії з регулювання рин ків фінансових послуг України від 22.06.2004 р. № 1102 «Про затвердження граничних тарифів на оплату послуг з адміністрування недержавного пенсійного фонду».
Рішення Державної комісії з цінних паперів та фон дового ринку від 11.08.2004 р. № 335 «Про затвердження Положення про винагороду за надання послуг з управління активами фонду». недержавного пенсійного
Рішення Державної комісії з цінних паперів та фон дового ринку від 11.08.2004 р. № 336 «Про затвердження Положення про здійснення діяльності зберігача недержавно го пенсійного фонду щодо операцій з активами недержавного пенсійного фонду, порядок обчислення тарифів за послуги зберігача та їх граничний розмір».
Вайда Золтан. Перспективи пенсійної реформи в Угор щині // Матеріали Міжнар. конф. «Пенсійна реформа в Укра їні: можливості та перспективи». — 3—5 грудня 2002 р., м. Київ.
Габбард Глен Р. Гроші, фінансова система та еконо міка/ Пер. з англ.; Наук. ред. пер. М. Савлук, Д. Олесневич. — К.: КНЕУ, 2004.
Куровски Петр. Досвід проведення пенсійної реформи у Польщі у 1999-2002 рр. // Матеріали Міжнар. конф. «Пенсійна реформа в Україні: можливості та перспективи». — 3— 5 грудня 2002 р., м. Київ
Лібанова Е. Демографічні передумови реформування системи пенсійного забезпечення // Соціальний захист. — 2000. — № 2.
Леонов Д. Пенсионная система: налоговые рифы. // Финансовые услуги. — № 3. — К., 2004.
Леонов Д., Федоренко А., Ковальова Н. Прогноз аку мулювання інвестиційних ресурсів Накопичувальним пенсій ним фондом та недержавними пенсійними фондами // Ринок цінних паперів України. — 2002. — № 9—10.
Чаба Надь. Досвід пенсійної реформи у Східній Євро пі : Угорщина // Матеріали Міжнар. конф. «Пенсійна рефор ма у Східній Європі: досвід та перспективи». — 27—28 тра вня 2004 р., Київ.
Якимів А. Формування і розвиток системи пенсійного забезпечення в Україні. — Львів: Афіша, 2003.
Fund Industry: conception, distribution, administration // Financial Technology Transfer Agency (ATTF), Luxembourg, 2003.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2014 Дмитро Леонов, Світлана Коба
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).