Электромагнитные излучения в выхлопной части паровой турбины
Ключові слова:
парові турбіни, електризація вологої пари, електричні розряди, електромагнітні випромінюванняАнотація
Подана інформація про електромагнітні випромінювання в зоні вихлопу турбіни, пов'язані з електризацією вологої пари. Наведені дані вимірів електромагнітного випромінювання за останнім ступенем турбіни. Описані ефекти впливу електромагнітних явищ на експериментальне електротехнічне устаткування, розміщене в конденсаторі турбіни. Обговорюються можливі механізми впливу електромагнітних випромінювань на ефективність і надійність турбоустановкиПосилання
Tarelin A. A. Parovyie turbinyi: elektrofizicheskie yavleniya i neravnovesnyie protsessyi / A. A. Tarelin, V. P. Sklyarov. – SPb: Energoteh, 2012. – 292 с. – (Seriya «Voprosyi energetiki», vyip. 9).
Issledovanie harakteristik iskrovogo razryada mezhdu iskusstvennyim oblakom zaryazhennogo vodnogo aerozolya i zemley / A. G. Temnikov, A. V. Orlov, V. N. Bolotov, Yu.V. Tkach // Inzh.-fiz. zhurn. — 2005. — T.75, №7. — с. 52-59.
##submission.downloads##
Опубліковано
2017-06-30
Номер
Розділ
Енергетичне машинобудування
Ліцензія
Авторське право (c) 2017 А. А. Тарелин, А. В. Нечаев, А. Е. Хиневич

Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються в цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи і передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензійного договору (угоди).
- Автори мають право самостійно укладати додаткові договори (угоди) з неексклюзивного поширення роботи в тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати в складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи в цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установи або на персональних веб-сайтах) рукопису роботи як до подачі цього рукопису в редакцію, так і під час її редакційної обробки, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії і позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).