Багатоциклова втома композитних тришарових пластин зі стільниковими заповнювачами, які виготовлено адитивними технологіями FDM
Анотація
Розглянуто багатоциклову втому тришарових пластин зі стільниковим заповнювачем, який виготовлено за допомогою адитивних технологій FDM з полілактиду. Як матеріал для верхніх і нижніх обкладинок обрано вуглепластик на базі препрегу марки SIGRAPREG C U200-0/NF-E310/30%. Аналіз втоми тришарових пластин зі стільниковим заповнювачем спирається на їх вібраційні випробування. Для дослідження втомних характеристик полілактиду стільникових заповнювачів виготовлено спеціальні зразки. Втомні характеристики заповнювачів досліджено на тришарових зразках із використанням вуглепластикових обшивок Експеримент супроводжувався скінченно-елементним моделюванням втомних випробувань у програмному комплексі ANSYS. Вивчено втомні властивості тришарових пластин.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2022 Б. В. Успенський, І. І. Деревянко, К. В. Аврамов, О. Ф. Поліщук, О. Ф. Саленко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються в цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи і передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензійного договору (угоди).
- Автори мають право самостійно укладати додаткові договори (угоди) з неексклюзивного поширення роботи в тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати в складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи в цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установи або на персональних веб-сайтах) рукопису роботи як до подачі цього рукопису в редакцію, так і під час її редакційної обробки, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії і позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).