Поведінка функціонально-градієнтної пористої пластини при згині із використанням згладженого елемента
Анотація
У цій статті описується аналіз згину функціонально-градієнтних пористих (ФГП) пластин із використанням чотирикутного елементу з чотирма вузлами, пов’язаного з C0-типом теорії деформації зсуву третього порядку Редді та комірчастими згладженими деформаціями. Теорія Редді використовує переваги та бажані властивості теорії деформації зсуву третього порядку. Більше того, пластини ФГП з покращеними властивостями матеріалу змінюються з нижньої поверхні на верхню відповідно. Чисельні результати і порівняння з іншими стандартними розчинами вказують на точність й ефективність поточного елементу при аналізі пластин ФГП.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2025 Lan Hoang Ton-That

Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються в цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи і передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензійного договору (угоди).
- Автори мають право самостійно укладати додаткові договори (угоди) з неексклюзивного поширення роботи в тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати в складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи в цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установи або на персональних веб-сайтах) рукопису роботи як до подачі цього рукопису в редакцію, так і під час її редакційної обробки, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії і позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).