Осевые усилия в элементах активной части силового трансформатора после коротких замыканий
Ключові слова:
електропружність, полога сферична оболонка, нестаціонарні коливання, інтегральне перетворення ЛапласаАнотація
Розглянуто трансформатори стрижневого типу, в яких пресування обмоток і торцевих ярем магнітної системи здійснюється за допомогою одних і тих же ярмових балок. З урахуванням сил тертя між ярмовими балками і ярмом визначено зусилля в елементах активної частини після коротких замикань. На числових прикладах вивчено вплив на зусилля в обмотках осьових сил короткого замикання.Посилання
Lazariev, V. and I. Lazariev (2005). “On the cause of reduction of axial clamping forces of transformer windings under short circuit.” Electronics and Electricity 1: 18 – 22.
Gorshunov, V. and D. Kapustin (2003). “Short circuit withstand capability of transformers is insufficient.” The news of electrical engineering 3: 34 – 37.
##submission.downloads##
Опубліковано
2015-04-01
Номер
Розділ
Динаміка і міцність машин
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 И. В. Лазарев, В. Г. Шевченко
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються в цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи і передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензійного договору (угоди).
- Автори мають право самостійно укладати додаткові договори (угоди) з неексклюзивного поширення роботи в тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати в складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи в цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установи або на персональних веб-сайтах) рукопису роботи як до подачі цього рукопису в редакцію, так і під час її редакційної обробки, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії і позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).