Ecological and toxicological assessment of the status of objcts of water in the Krasnograd district
Keywords:
ecological and toxicological characterization, river water, the recreational water, the water balanceAbstract
In the article develop the results of ecological and toxicological assessment state of use of surface water resources in the Krasnograd district and found changes in species diversity of flora on the river Berestova. It is established that the ecological status of water bodies in the area Krasnograd according to studies – consistently busy.
References
Малі річки України / А. В. Яцик, Л. В. Бишовець, Є. О. Богаов та ін.; за ред. А. В. Яцика. – К.: Урожай, 1991. – 296 с.
Водне господарство в Україні / за ред. А. В. Яцика, В. М. Хорєва. – К.: Генеза, 2000. – 218 с.
Виноградов Ю. Б. Современные проблемы гидрологии / Ю. Б. Виноградов, Т.А. Виноградова. – М.: Академия, 2008. – 322 с.
Запольський А. К. Водопостачання, водовідведення та якість води: підручник. / А. К. Запольський. – К.: Вища школа, 2005. – 671 с. іл.
Downloads
Published
Issue
Section
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).