Якісна питна вода запорука екологічної безпеки регіону
Keywords:
поверхневі джерела, антропогенне навантаження, забруднення, технічні рішення, питна водаAbstract
Проведено ретроспективний аналіз показників якості води поверхневого джерела водопостачання, встановлено причини погіршення її якості та розроблено рекомендацій щодо підвищення ефективності використання технічних рішень підготовки питної води для населення.
References
Національна доповідь про стан техно-генної та природної безпеки в Україні у 2006 році. – К.: 2007. – 236 с.
Линник П. Н. Причины ухудшения качества воды в Киевском и Каневском водохранилищах/ П. Н. Линник. // Химия и технология воды. – 2003. – т. 25. – № 3. – С. 384–403.
Белан Ф. И. Водоподготовка./ Ф. И. Бе-лан. – М.: Энергия, 1980. – 256 с.
Технологічний регламент Карачунівського водопровідного комплексу. 2007. ДПП «Крівбасводопостачання». – 100 с.
Кумок В. Н. Произведение растворимости./ В. Н. Кумок, О. М.Кулешова, Л. А. Карабин. – Новосибирск: Наука, 1983. – 267 с.
Слепцов Г. В. Экотехнологии умягчения воды / Г. В. Слепцов, Р. Б. Ибрагимов. // Зб. Доп. Міжнарод. конгресу «ЕВТЕВК – 2007», Україна, Крим, м. Ялта 22-26 травня 2007 р., с. 100 – 103
Downloads
Published
Issue
Section
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).