FEATURES ENVIRONMENTAL AWARENESS UKRAINE
Keywords:
ecological consciousness, ecological culture, the population of UkraineAbstract
The features of ecological consciousness and ecological culture of the population of Ukraine became Ukrainian-tion to environmental issues. The results indicate extremely low civic activity-ntsiv in addressing environmental issues. You can also assume that the «engine» of ecological culture and thinking is and can be younger and more educated segments of the population.
References
Humphrey, Craig R., Frederick H. Buttel, and Tammy L. Lewis. Environment, energy, and society: A new synthesis/ Wadsworth/Thomson Learning, 2005.
Платонов Г.В. Диалектика взаимодействия общества и природы/ Г. В. Платонов. − М. : МГУ, 1989.
Шмандій, В. М. Екологічна безпека/ Шмандій, В. М., Некос В. Ю. – Х.: ХНУ, 2008. – 436 с.
ВГО «Розвиток та довкілля» Екологічне опитування-аналіз «Вивчення думки населення з питань екологічної політики України»: [Електрон. ресурс]. – Режим доступу: http://www.dae.org.ua/ua/news/105--l-r.html
Стегній О.Г. Екологічний рух в Україні: соціологічний аналіз/ Стегній О.Г. − К.: Вид. дім «КМ Академія», 2001. — 243 с.
Карта пунктов приема вторсырья [Електрон. ресурс]. – Режим доступу: http://ecomap.com.ua
Downloads
Issue
Section
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).