ECOLOGICAL AND GEOGRAPHICAL PECULIARITIES OF THE RAILWAY STATIONS FUNCTIONING WITHIN THE TERRITORY OF THE LVIV CITY
Keywords:
geospatial peculiarities, railway stations, Lviv cityAbstract
Peculiarities of the functioning of urbosystems of the Lviv city under the influence of the railway transport were examined. Historical and geographical analysis of the emergence and development of the railway transport in the city of Lviv was carried out. Peculiarities of the railway stations in the city and their impact on the formation of geospatial differences in the development of the city were described. The paper reveals relationships between the physical and geographical conditions and peculiarities of the railway transport development in the city of Lviv. Main features of the railway transport impact on the architecture and the city plan were pointed out. The basic social and ecological problems of the railway stations functioning within the city were outlined.
References
Drexler I. Wielki Lwow – Lwow, 1920. – 558
Олена Степанів. Путівник Львова. Перевидання з 1943р. Стереотипне. – Львів. Видавничий центр «Фенікс». 1992. – 144с.
Томін Ю., Романишин Ю., Коритко Р., Паращак І. Перша колія: до 150- річчя Львівської залізниці. – Львів: 2011. – 496с.
Трегубова Т. О., Мих Р. М. Львів. Архітектурно – історичний нарис. – К., 1989- С. 115.
Downloads
Issue
Section
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).