Лісорекреаційна активність жителів населених пунктів на території НПП «Cколівські Бескиди»
Ключові слова:
рекреаційне навантаження, рекреаційна дигресія, лісорекреаційна активністьАнотація
Опрацьовано методику визначення рекреаційного навантаження та дигресії, а також визначено параметри оцінювання ступенів рекреаційної дигресії і значення лісорекреаційної активності жителів, як один з них. Описана методика визначення лісорекреаційної активності та розраховано значення цього показника для населених пунктів на території НПП «Сколівські Бескиди».
Посилання
Генсирук С. А. Рекреационное исполь-зование лесов / С. А. Генсирук, М. С. Нижник, Р. Р. Возняк. – К.: Урожай, 1987. – 248 с.
Тарасов А. И. Экономика рекреацион-ного лесопользования / А. И. Тарасов. – М.: Наука, 1980. – 160 с.
Кепеняк Н. М. Дослідження рекреацій-ного навантаження на території НПП «Сколів-ські Бескиди» // Реалії, проблеми та перспективи розвитку географії в Україні. Матеріали ХІ Всеукр. студ. наук. конф. – Львів, Вид. центр ЛНУ імені І. Франка, 2010. – 282с.
Національний природний парк «Сколівські Бескиди» [Електронний ресурс]. – НПП “Сколівські Бескиди. – 2008- 2013. – Режим доступу : http://skole.org.ua/
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).