ПРОСТОРОВО-ЧАСОВІ ЗМІНИ ЛАНДШАФТІВ ВАСИЩІВСЬКОГО ЛІСНИЦТВА І ПРИЛЕГЛИХ ТЕРИТОРІЙ
Ключові слова:
ландшафт, ландшафтний профіль, топографічна зйомка, структура, просторово-часові зміни, Васищівське лісництвоАнотація
Надано результати порівняльного аналізу ландшафтної диференціації Васищівського лісництва і прилеглих територій, виконаного шляхом створення ландшафтного профілю за матеріалами топографічної зйомки 1942 року і сучасними даними дистанційного зондування. Встановлено, що 26,9 % довжини профілю змінило ландшафтну структуру, що зумовлене як антропогенним навантаженням, так і процесами самовідновленняПосилання
Дубравы СССР / [ред. А.В. Тюрин] – М. ; Л. : Гослесбумиздат, 1949. – Т.1. - 352 с.
Книзе А. О двух точках зрения на российский лес и лесное хозяйство / А. Книзе, Б. Романюк. – Псков : проект «Псковский модельный лес», 2004. – 16 с.
Милов Л. В. Исследование об «Економических примечаниях» к Генеральному межеванию. / Л. В. Милов. – М. : Изд-во Московского университета, 1965. – 312 с.
Синякевич І. М. Економіка галузей лісового комплексу: Підручник / І. М. Синякевич. – Львів: Світ, 1996. – 184 с.
Самоплавський В. І. Лісове господарство України на початку третього тисячоліття / В. І. Самоплавський // Актуальні проблеми сьогодення. – 2002. - № 1. – С.6-10.
Максименко Н. В. Аналіз конфліктів при-родокористування, як основа ландшафтного планування території Гомільшанського лісництва / Н. В. Максименко, О. В. Корєшева // Вісник Львівського університету. Серія географічна. 2014. Випуск 48. С. 261-267.
Фондові матеріали Українського НДІ лісового господарства та агролісомеліорації ім. Г. М. Висоцького
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).