ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ХЛІБОПЕКАРСЬКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ
Ключові слова:
аналіз, хлібопекарська промисловість, проблеми розвитку, комплексний підхідАнотація
У статті визначено причини спаду обсягів виробництва хлібопекарської промисловості, зниження прибутковості(зростання збитковості) підприємств, досліджено макроекономічні чинники впливу на розвиток цієї промисловості, особливості регуляторної політики держави та її наслідки. Проаналізовано основні проблеми в діяльності хлібопекарських комбінатів, перспективи підвищення ефективності їхньої діяльності на основі технічного переозброєння, реорганізаційних заходів, підвищення якості та розширення асортименту продукції.Посилання
Про затвердження наборів продуктів харчування, наборів непродовольчих товарів та наборів послуг для основних соціальних і демографічних груп населення: Постанова від14.04.2000 р. №656 [Електронний ресурс] / Кабінет Міністрів України. – Режим доступу: http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/656-2000-%D0%BF.
Белік В. Стан і проблеми хлібопекарської промисловості України/ В. Белік// Техніка АПК. – 2012. – №4-5. – С. 11-13.
Інформація про підсумки роботи підприємств хлібопекарської галузі, виконавчого апарату Об’єднання“Укрхлібпром” та ЦВТЛ у2012 році [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://ukrhlibprom.org.ua/ua/novini/informacija_pro_pidsumki_roboti_u_2012.html
Карнаушенко Л. І. Шляхи розвитку хлібопекарської промисловості України/ Л. І. Карнаушенко// Зернові продукти і комбікорми. – 2011. – №1. – С. 17-19.
Офіційний веб-сайт Державної служби статистики України [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://ukrstat.gov.ua/.
Сичевський М. П. Стан та пріоритетні напрямки розвитку харчової промисловості в Україні/ М. П. Сичевський // Економіка АПК. - 2012. - №1. - С. 38- 40.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).