ПРОБЛЕМЫ И ПЕРСПЕКТИВЫ РАЗВИТИЯ ХЛЕБОПЕКАРСКОЙ ПРОМЫШЛЕННОСТИ
Ключевые слова:
анализ, хлебопекарская промышленность, проблемы развития, комплексный подходАннотация
В статье определены причины спада объемов производства хлебопекарной промышленности, снижения доходности(роста убыточности) предприятий, исследованы макроэкономические факторы влияния на развитие этой промышленности, особенности регуляторной политики государства и ее последствия. Проанализированы основные проблемы в деятельности хлебопекарных комбинатов, перспективы повышения эффективности их деятельности на основе технического перевооружения, реорганизационных мероприятий, повышения качества и расширения ассортимента продукции.Библиографические ссылки
Про затвердження наборів продуктів харчування, наборів непродовольчих товарів та наборів послуг для основних соціальних і демографічних груп населення: Постанова від14.04.2000 р. №656 [Електронний ресурс] / Кабінет Міністрів України. – Режим доступу: http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/656-2000-%D0%BF.
Белік В. Стан і проблеми хлібопекарської промисловості України/ В. Белік// Техніка АПК. – 2012. – №4-5. – С. 11-13.
Інформація про підсумки роботи підприємств хлібопекарської галузі, виконавчого апарату Об’єднання“Укрхлібпром” та ЦВТЛ у2012 році [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://ukrhlibprom.org.ua/ua/novini/informacija_pro_pidsumki_roboti_u_2012.html
Карнаушенко Л. І. Шляхи розвитку хлібопекарської промисловості України/ Л. І. Карнаушенко// Зернові продукти і комбікорми. – 2011. – №1. – С. 17-19.
Офіційний веб-сайт Державної служби статистики України [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://ukrstat.gov.ua/.
Сичевський М. П. Стан та пріоритетні напрямки розвитку харчової промисловості в Україні/ М. П. Сичевський // Економіка АПК. - 2012. - №1. - С. 38- 40.
Загрузки
Выпуск
Раздел
Лицензия
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).