СИНЕРГЕТИЧНИЙ ПІДХІД ДО ОЦІНЮВАННЯ ПОТЕНЦІАЛУ ПІДПРИЄМСТВА ЗА УМОВ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ
Ключові слова:
потенціал підприємства, елементи, управління потенціалом, формування, оцінка, розвиток, напрямки, підходи, синергетикаАнотація
Розглянуто особливості управління потенціалом підприємства в умовах глобалізації та євроінтеграції на засадах синергетичного підходу. Акцентовано увагу на необхідності нелінійного підходу до управління потенціалом, на таких стратегічних аспектах формування потенціалу як час та його мотиваційна складова.Посилання
Сидорова А. Процессные инновации в системе управления развитием предприятий/ А. Сидорова, О. Курносова// Економіст. – 2008. – №1. – С. 28-32.
Гончар О.І. Дослідження здатностей підприємства в процесі управління ринковим потенціалом/ О.І. Гончар, Д.В. Андрощук// Науковий вісник Одеського державного економічного університету. – 2010. – №13(114). – С. 12–21.
Гончар О.І. Генезис теорії управління потенціалом підприємства/ О.І. Гончар// Вісник Донецького нац. ун-ту, Серія В: економіка і право. Спецвипуск. – 2012. - Т. 2. - С. 324-331.
Федонін О.С. Потенціал підприємства: формування та оцінка: [навч. посіб.] / О. С. Федонін, І. М. Рєпіна, О.І. Олексик. – К.: КНЕУ, 2006. – 316 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Управління підриємством
Ліцензія
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).