ПЕРЕДУМОВИ АКТИВІЗАЦІЇ ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ РОЗВИТКУ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНОЇ ГАЛУЗІ УКРАЇНИ
Ключові слова:
регулювання, телекомунікації, розвиток, глобалізація, послуги, технологічний проривАнотація
У статті визначено, що розвиток телекомунікацій є необхідною умовою економічного прогресу і руху до постіндустріального суспільства в країнах з перехідною економікою. Визначено, що основними особливостями телекомунікацій є стрімкий розвиток, постійні зміни технологій, лібералізація національних ринків. Зазначено, що найсуттєвішою проблемою розвитку телекомунікацій сьогодні є нерівномірність розвитку у світі.Посилання
Аникин О.Б. Мировой рынок телекоммуникаций: современные тенденции, стратегии и перспективы развития: монография/ О.Б. Аникин. – М. : ГУУ, 2009. – 170 с.
Про схвалення Концепції розвитку телекомунікацій в Україні: Розпорядження Кабінету Міністрів України від 07.06.2006 р. №316-р [Електронний ресурс] / Кабінет Міністрів України. – Режим доступу: http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/316-2006-%D1%80
Мовчан О.П. Телекомунікаційна галузь як база розбудови інформаційного суспільства/ О.П. Мовчан// Формування ефективних механізмів управління в умовах пріоритетності знаннєвої компоненти економічного розвитку: [монографія] / За заг.ред. Л.С. Ладонько. – Ніжин: ФОП Лук’яненко В.В.; ТПК “Орхідея”, 2013. – С. 177-189.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Управління підриємством
Ліцензія
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).