ПРЕДПОСЫЛКИ АКТИВИЗАЦИИ ГОСУДАРСТВЕННОГО РЕГУЛИРОВАНИЯ РАЗВИТИЯ ТЕЛЕКОММУНИКАЦИОННОЙ ОТРАСЛИ
Ключевые слова:
регулирование, телекоммуникации, развитие, глобализация, услуги, технологический прорывАннотация
В статье определено, что развитие телекоммуникаций является необходимым условием экономического прогресса и движения к постиндустриальному обществу в странах с переходной экономикой. Определено, что основными особенностями телекоммуникаций является стремительное развитие, постоянные изменения технологий, либерализация национальных рынков. Указано, что существенной проблемой развития телекоммуникаций сегодня является неравномерность развития в мире.Библиографические ссылки
Аникин О.Б. Мировой рынок телекоммуникаций: современные тенденции, стратегии и перспективы развития: монография/ О.Б. Аникин. – М. : ГУУ, 2009. – 170 с.
Про схвалення Концепції розвитку телекомунікацій в Україні: Розпорядження Кабінету Міністрів України від 07.06.2006 р. №316-р [Електронний ресурс] / Кабінет Міністрів України. – Режим доступу: http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/316-2006-%D1%80
Мовчан О.П. Телекомунікаційна галузь як база розбудови інформаційного суспільства/ О.П. Мовчан// Формування ефективних механізмів управління в умовах пріоритетності знаннєвої компоненти економічного розвитку: [монографія] / За заг.ред. Л.С. Ладонько. – Ніжин: ФОП Лук’яненко В.В.; ТПК “Орхідея”, 2013. – С. 177-189.
Загрузки
Выпуск
Раздел
Управление предприятием
Лицензия
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).