COLLECTIVE AND INDIVIDUAL MOTIVES OF INNOVATIVE ACTIVITY
Keywords:
collective and individual motivation, innovation, influence on motivation, collective motivation system, motivational stateAbstract
The article deals with the peculiarities of individual and collective motives innovation. The essential distinction between collective and individual motives is presented. The model elements of motivation to implement innovations are set.References
Ареф’єва О.В. Особливості інноваційної діяльності у сфері послуг/ О.В. Ареф’єва, С.В. Забуранний// Актуальні проблеми економіки. – 2008. – №6 (84). – С. 121–126.
Вороновська М.М. Система мотивів і стимулів інноваційної діяльності машинобудівного підприємства/ М.М. Вороновська// Вісник Національного університету«Львівська політехніка». Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – 2010. – №682. – С. 36-40.
Грішнова О. Управління людським капіталом у контексті реалізації інноваційної стратегії підприємства/ О. Грішнова, Н. Полив’яна// Україна: Аспекти праці. – 2007. – №5. – С. 37–41.
Інновації: проблеми науки і практики: монографія/ Науково-дослідницький центр індустріальних проблем розвитку НАН України; Харківський національний економічний ун-т. – Х. : ІНЖЕК, 2006. – 336 с.
Засанська С.В. Мотивація інноваційної активності населення регіону/ С.В. Засанська// Механізм регулювання економіки. – 2011. – №4. – С. 88 – 92.
Кирхлер Э. Мотивация в организациях/ Э. Кирхлер, К. Родлер// Психология труда и организационная психология/ Э. Кирхлер, К. Родлер; [пер. с нем.]. - Х.: Гуманитарный центр, 2008. - Т. 1. – 144 с.
Мотивація праці в ринковій економіці: проблеми теорії і практики/ [Д.П. Богиня, Л.І. Долгова, Г.Т. Куліков та ін.]. – К.: Ін-т екон. НАН України, 2007. – 182 с.
Downloads
Issue
Section
License
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).