ЧЕЛОВЕЧЕСКИЙ КАПИТАЛ И ЕГО РОЛЬ В ПРОФЕССИОНАЛЬНОМ ОТБОРЕ КАДРОВ В УКРАИНЕ
Ключевые слова:
человеческий капитал, капитал как вещественный ресурс, выбор профессии, компетентность кадровАннотация
В статье обосновывается необходимость учета человеческого капитала при выборе профессии и при трудоустройстве. Приоритет человеческого капитала как объективного показателя при профессиональном отборе кадров ограничит роль субъективных факторов, благодаря чему повысится их профессионализм.
Библиографические ссылки
Becker G. S. Human Capital: A Theoretical and Empirical Analysis / G. S. Becker. – New York : Columbia University Press, 1964.
Calbraith D. The Good Society: the humane agenda / D. Calbraith. – New York : Houghton Mifflin Company, 1996.
Бердяев Н. А. О рабстве и свободе человека / Н. А. Бердяев. – М. : АТС, 2006. – 360 с.
Человечество сходит с ума? // Московский комсомолец в Украине. – 2012. – № 17. – С. 19.
Бердяев Н. А. Философия неравенства / Н. А. Бердяев. – М. : Институт русской цивилизации, 2012. – 624 с.
Чиновники с поддельными дипломами // Труд. – 2011. – № 40. – С. 2.
Зюзіна Т. Потенціал гуманітарних дисциплін у формуванні світоглядних позицій студентства / Т. Зюзіна // Вища школа. – 2013. – № 1. – С. 41-47.
Геєць В. М. Вихід з кризи / В. М. Геєць, А. А. Грищенко // Економіка України. – 2013. – № 6. – С. 18.
Spence M. Job Market Signaling / M. Spence // The Quarterly of Economics. – 1973. – Vol. 87, № 3. – pp. 355-374.
Гаращук О. Підвищення якості підготовки кадрів – фундаментальна місія вищої школи / О. Гаращук, В. Кущенко, І. Содоль // Вища школа. – 2013. – № 2. – С. 22-36.
Четыре журналиста и президент // Труд. – 2013. – № 70. – С. 2.
Казна любит счет // Московский комсомолец в Украине. – 2013. – № 40. – С. 11.
Schultz T. W. Capital Formation by Education / T. Schultz // Journal of Political Economy. – 1960. – Vol. 68, № 6. – pp. 571-583.
Куклін О. Стратегічні пріоритети розвитку вищої освіти України / О. Куклін // Вища школа. – 2012. – № 8. – С. 28-36.
Загрузки
Опубликован
Выпуск
Раздел
Лицензия
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).