ФОРМИРОВАНИЕ ЭФФЕКТИВНЫХ НАЦИОНАЛЬНЫХ ИННОВАЦИОННЫХ СИСТЕМ: КОНЦЕПТУАЛЬНО-ПРАКСЕОЛОГИЧЕСКИЕ АСПЕКТЫ
Ключевые слова:
государственное регулирование, инновации, национальная инновационная система, рыночный механизм, экономическая система, денежно-кредитная политика, валютная политикаАннотация
Рассмотрены факторы, влияющие на эффективность национальной инновационной системы, включая денежно-кредитную и валютную политику со стороны государства.
Библиографические ссылки
Тычинский А. В. Управление инновационной деятельностью компаний: современные подходы, алгоритмы, опыт / А. В. Тычинский. – Таганрог : ТРТУ, 2006. – 245 с.
Башлакова О. С. Теоретико-методологические подходы к формированию эффективных национальных инновационных систем / О. С. Башлакова // Вестник экономической интеграции. – 2012. – Спецвыпуск (№ 052). – С. 16–23.
Загрузки
Выпуск
Раздел
Инновации
Лицензия
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).