ПРЕДПОСЫЛКИ ИСПОЛЬЗОВАНИЯ ЗАЕМНОГО КАПИТАЛА В ФИНАНСИРОВАНИИ ИН- НОВАЦИОННО-ИВЕСТИЦИОННОЙ ДЕЯТЕЛЬНОСТИ СУБЪЕКТАМИ ХОЗЯЙСТВОВАНИЯ
Ключевые слова:
инновационно-инвестиционная деятельность, заемный капитал, кредит, облигации, лизинг, факторинг, оптимизацияАннотация
В статье исследуются источники финансирования инновационно-инвестиционной деятельности, влияние структуры капитала предприятий на их инновационно-инвестиционную активность. Определены возможности наращивания долгосрочного заемного капитала субъектами хозяйствования. Полученные результаты являются основой для формирования финансовой стратегии поддержки инновационно-инвестиционной деятельности.
Библиографические ссылки
Коваленко Л.О. Фінансовий менеджмент: навч. посіб. / Л.О. Коваленко, Л.М. Ремньова. – К.: Знання, 2005. – 485 с.
Базартінова О. В. Управління позиковим капіталом підприємств і його основні джерела формування / О. В. Базартінова // Вісник Донецького університету економіки та права. – 2011. – №2. – С. 125-128.
Сайт Державного комітету статистики [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.ukrstat.gov.ua/
Сайт Національного банку України [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.bank.gov.ua/
Український фондовий ринок: впевненість, стійкість та зростання [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.nssmc.gov.ua/fund/analytics.
Інформація про стан і розвиток фінансових компаній, лізингодавців та ломбардів України за 2011 р. [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.dfp.gov.ua/fileadmin/downloads/dpn/fk_2011.pdf.
Загрузки
Выпуск
Раздел
Лицензия
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).