ПРОБЛЕМЫ ФОРМИРОВАНИЯ СПРОСА НА ФІНАНСОВОМ РЫНКУ УКРАИНЫ
Ключевые слова:
финансовый рынок, финансовые активы, кредиты, депозиты, спрос, рынок ценных бумаг, посредники, институты совместного инвестированияАннотация
Статья посвящена проблемам формирования спроса на различные виды финансовых активов на финансовом рынке Украины. Исследован спрос на финансовые активы в банковском секторе и на рынке ценных бумаг со стороны резидентов и нерезидентов в 2007-2011 гг. Идентифицированы факторы, которые негативно влияют на формирование спроса на отечественном финансовом рынке.
Библиографические ссылки
Кредити, надані депозитними корпораціями (крім Національного банку України) [Електронний ресурс] / Національний банк України. – Режим доступу: http://www.bank.gov.ua/control/uk/publishcategory?cat_id=44579.
Грошово-кредитна статистика [Електронний ресурс] / Національний банк України. – Режим доступу: http://www.bank.gov.ua/control/uk/publish/category?cat_id=44579.
Депозити, залучені депозитними корпораціями (крім Національного банку України) [Електронний ресурс] / Національний банк України. – Режим доступу: http://www.bank.gov.ua/control/uk/publishcategory?cat_id=44579.
Український фондовий ринок – 2011: впевненість, стійкість та зростання / Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку. – К., 2012. – 74 с.
Харламов П. Фондовий ринок України: на межі виживання [Електронний ресурс] / П. Харламов. – Режим доступу:
http://real-economy.com.ua/publication/22/6868.html.
Солтис О. Оцінювання ефективності
Загрузки
Выпуск
Раздел
Лицензия
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).