ФИНАНСИРОВАНИЕ ИНВЕСТИЦИОННЫХ ПРОЕКТОВ В УКРАИНЕ
Ключевые слова:
финансирование инвестиционных проектов, условия трансформации экономики Украины, направления финансирования инвестиционных проектовАннотация
В статье рассмотрены основные социально-экономические проблемы финансирования инвестиционных проектов, которые возникают в акционерных обществах (корпоративных структурах) Украины в условиях трансформации экономики. Определены особенности отечественных направлений финансирования инвестиционных проектов с позиции сопоставления с особенностями основных мировых аналогов.
Библиографические ссылки
Бланк И. А. Инвестиционный менеджмент / И.А. Бланк. – К.: МП “ITEM” ЛТД, “Юнайтед Лондон трейд Лимитед”, 1995. – 448 с.
Мочерний С.В. Методологія економічного дослідження / С.В. Мочерний. – Л.: Світ, 2001. – 416 с.
Про інвестиційну діяльність : Закон України від 18.09.1991 р. № 1560-XII / Верховна Рада України // Відомості Верховної Ради України. – 1991. - № 47. – Ст. 646.
Про інститути спільного інвестування (пайові та корпоративні інвестиційні фонди) : Закон України від 15.03.2001 р. № 2299-III / Верховна Рада України // Відомості Верховної Ради України. - 2001. - № 21. – Ст. 103.
Про обмеження монополізму та недопущення недобросовісної конкуренції у підприємницькій діяльності : Закон України від 18.02.1992 № 2132-XII / Верховна Рада України // Відомості Верховної Ради України. - 1992. - № 21. – Ст. 296.
Суржик В.Г. Фінансове прогнозування доходів і витрат акціонерного підприємства / В. Г. Суржик // Фінанси України. - 1997. - № 12. - С. 70-78.
Суржик В.Г. Акціонування й управління акціонерним капіталом / В.Г. Суржик // Фінанси України. - 1999. - № 1. - С. 82-85.
Суржик В. Г. Моделювання можливих наслідків та результатів діяльності акціонерних товариств / В. Г. Суржик //Вісник Академії праці та соціальних відносин Федерації профспілок України. – 2002. - Вип.2 – С. 85-88.
Загрузки
Выпуск
Раздел
Лицензия
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).