ПРИЧИНЫ ВОЗНИКНОВЕНИЯ И МЕТОДЫ СОКРАЩЕНИЯ НАЛОГОВОГО ДОЛГА В УКРАИНЕ
Ключевые слова:
налоговая политика, упрощенная система налогообложения, Налоговый кодексАннотация
В статье автором выявлены причины возникновения и предложены методы сокращения налогового долга в Украине. Определены терминологические обозначения статусов и типов налогового долга.
Библиографические ссылки
Онищенко В.А. Податковий контроль (основи організації) / В.А. Онищенко. – К.: Вісник податкової служби України, 2002. – 432 с.
Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетом та державними цільовими фондами: Закон України від 21.12.2000 р. № 2181-III [Електронний ресурс] / Верховна Рада України. - Режим доступу: http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/2181-14
Про підсумки роботи органів державної податкової служби України у 2005 році : інформаційні матеріали до розширеного засідання Колегії ДПА України, 9 лютого 2006 року. - К. : ДПА України, 2006. - 84 с.
Загрузки
Выпуск
Раздел
Лицензия
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).