БЮДЖЕТИРОВАНИЕ В СИСТЕМЕ ФИНАНСОВОГО УПРАВЛЕНИЯ ПРЕДПРИЯТИЕМ
Ключевые слова:
бюджет, бюджетирование, бюджет продаж, бюджет производства, бюджет сырья и материалов, бюджет общепроизводственных накладных расходов, бюджет административных накладных расходовАннотация
В статье рассмотрены основные положения процесса бюджетирования на предприятии; приведены требования к его проведению в структурных подразделениях предприятия и на предприятии; исследовано место и роль бюджетирования в системе финансового управления предприятием в современных условиях.
Библиографические ссылки
Кармінський А.М. Упровадження бюджетування на вітчизняних підприємствах / А.М. Кармінський // Фінанси України. - 2010. - № 4. - С. 45-50.
Ковальов В.В. Актуальні аспекти контролю в бюджетуванні / В.В. Ковальов // Економіка: проблеми теорії та практики. Збірник наукових праць. - 2011. – Вип.159. - С. 75-83.
Онищенко С.В. Принципи та основні критерії побудови ефективної системи бюджетування на підприємстві / С.В. Онищенко // Економіка: проблеми теорії та практики. Збірник наукових праць. - 2009. – Вип.156. - С. 120-126.
Онищенко С.В. Фінансове планування – основний елемент управління фінансами підприємства / С.В. Онищенко // Фінанси України. - 2011. - № 9. - С. 58-62.
Партин Г.О. Бюджетування у системі управління витратами підприємства / Г.О. Партин // Фінанси України. – 2009. - №5. - С. 50-53.
Тeрещенко О.О. Теоретичні засади бюджетування на підприємстві / О.О. Терещенко // Фінанси України.- 2010. - №11. - С. 17-20.
Загрузки
Выпуск
Раздел
Лицензия
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).