ОПЫТ ИСПОЛЬЗОВАНИЯ ФИНАНСОВЫХ ИНСТРУМЕНТОВ В УКРАИНЕ: ИСТОРИЧЕСКИЙ АСПЕКТ
Ключевые слова:
фінансові інструменти, історичний аспект, монетарна політика, макроекономічна стабільністьАннотация
В статье проанализированы особенности основных этапов трансформации экономики Украины. Исследован опыт использования финансовых рычагов в Украине и определены их основные черты. Доказано, что неудачная комбинация финансовых рычагов способна нарушить макроэкономическую стабильность, что ухудшает условия экономического роста.
Библиографические ссылки
Улюкаев А.В. Проблемы государственной бюджетной политики / А.В. Улюкаев. – М . : Дело, 2004. – 544 с.
Луніна І.О. Державні видатки: тенденції і фактори зростання / І.О. Луніна // Фінанси України. – 2001. – № 4. – С. 104–110.
Трансформація моделі економіки України (ідеологія, протиріччя, перспективи) / за ред. В.М. Гейця. – К . : Логос, 1999. – 500 с.
Соколовська А.М. Теоретичні засади визначення податкового навантаження та рівня оподаткування економіки / А.М. Соколовська // Економіка України. – 2006. – № 7. – С. 4–12.
Лютий І.О. Податки на споживання в економіці України : монографія / І.О. Лютий, М.О. Петренко. – К . : Знання, 2005. – 335 с.
Майминас Е.З. Процессы планирования в экономике: информационный аспект / Е.З. Майминас. – М. : Экономика, 1971. – 390 с.
Стігліц Дж.Е. Економіка державного сектора / Дж.Е. Стігліц ; пер. з англ. A. Олійника, Р. Скільського. – К . : Основи, 1998. – 854 с.
Кириленко О. Актуальні проблеми реформування бюджетної системи України / О. Кириленко // Світ фінансів. –2006. – Вип. 4 (9). – С. 7–16.
Загрузки
Выпуск
Раздел
Лицензия
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).