ДЕФИНИЦИИ ПОНЯТИЯ“ФИНАНСОВЫЙ КОНТРОЛЛИНГ”
Ключевые слова:
концепция, механизм, система, управление, финансовый контроллингАннотация
В статье теоретически обоснована сущность контроллинга, приведена история возникновения контроллинга, а также рассмотрены и обобщены существующие подходы к определению понятия финансового контроллинга.Библиографические ссылки
Рудницький В. С. Види сучасного контролінгу/ В. С. Рудницький, Т. В. Рудницький// Вісник Національного університету «Львівська політехніка», «Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку». – 2012. - №722. – С. 221-225.
Ареф’єва О. В. Історія виникнення контролінгу та сутність контролінгу бізнес-процесів/ О. В. Ареф’єва, Л. Л. Дякон // Актуальні проблеми економіки. – 2006. - №8(62). – С. 165-171.
Григораш І. О. Контролінг як сучасна система управління підприємством/ І. О. Григораш// Актуальні проблеми економіки. – 2010. - №11(113). – С. 96-107.
Мелентьева Н. И. Маркетинг-контролинг и маркетинг-аудит/ Н. И. Мелентьева. – СПб. : Изд-во СПбГУЭФ, 2009. – 64 с.
Загрузки
Выпуск
Раздел
Финансы. Банковское дело
Лицензия
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).