РЕГУЛИРОВАНИЕ ГОСУДАРСТВЕННО-ЧАСТНОГО ПАРТНЕРСТВА В УКРАИНЕ
Ключевые слова:
государственно-частное партнерство, регулирования, эффективностьАннотация
Статья посвящена анализу регулирования проектов ГЧП в Украине. Определена структура, задачи и полномочия существующих сегодня органов регулирования ГЧП. Рассмотрен алгоритм оценки эффективности результатов проектов ГЧП. Определены препятствия для реализации проектов ГЧП и предложены рекомендации по их устранению. Также внесены предложения по совершенствованию системы органов регулирования проектов государственно-частного партнерства.Библиографические ссылки
Про режим іноземного інвестування: Закон України від 19.03.1996 №93/96-ВР [Електронний ресурс] / Верховна Рада України. - Режим доступу: http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/93/96-%D0%B2%D1%80.
Звіти про конкурентоспроможність України [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.feg.org.ua/
Доценко-Білоус Н.О. Чи потрібен державі партнер [Електронний ресурс] / Н.О. Доценко-Білоус. – Режим доступу: http://www.epravda.com.ua/columns/2011/10 /6/300711/
Офіційний сайт Міністерства економічного розвитку і торгівлі [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.me.gov.ua/
Мочальников В. Государственно-частное партнёрство в стратегии социально-экономического развития России/ В. Мочальников// Вестник Института экономики РАН. - 2010. - №1. - С. 55–70.
Сиротюк О.Д. Формування правових засад державно-приватного партнерства: теоретичні проблеми становлення та розвитку [Електронний ресурс] / О.Д. Сиротюк. – Режим доступу: http://www.nbuv.gov.ua/portal/soc_gum/Yurnpo/2010_1/110-119.pdf.
Український центр сприяння розвитку публічно-приватного партнерства [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.ukrppp.com/index.php
Загрузки
Выпуск
Раздел
Лицензия
1. Політика, яка рекомендується журналам, що пропонують відкритий доступ Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).